http://www.humor.simset.net/

:: Projekt Seti@Malogoszcz
Wiadomo dodana przez: simhecny (2004-04-15 13:45:31)

Powstała w Małogoszczu grupa Seti@Malogoszcz, która przyłączyła się do projektu Seti@Home. To dopiero początek, aktualnie w grupie są 4 osoby
Projekt Seti@Home polega na analizowaniu sygnału przychodzącego z kosmosu w celu odszukania inteligentnych form życia.
Aby się włączyć wystarczy ściągnąć programik i zainstalować. Może on pracować non stop - warunkiem jest dobry procesor i ponad 64MB RAMu, lub może on pracować jako wygaszacz - obciąża twój system tylko wtedy, kiedy nie używasz komputera. Obsługa - to jedynia chwila poświęcona na instalację...


Program nie wymaga żadnej obsługi po zainstalowaniu - działa automatycznie. Nie obciąża połączenia internetowego - jedynie co jakiś czas pobiera poprzez internet próbki do analizy. Nie obciąża również systemu, gdyż pracuje w tle, a jego priorytet jest najniższy - czyli kiedy ważniejszy program dla systemu potrzebuje miejsca Klient Seti@HOME ustępuje mu, mówiąc najprościej.
Zapraszam do grupy Małogskiej projektu SETI@HOME.
Im więcej osób tym lepiej, z czasem jak urośniemy w siłę usłyszą o nas w całej Polsce. Polska jako kraj jest obecnie na 7 miejscu na świecie pod względem przeanalizowanych jednostek.
Aby się dołączyć do naszej grupy wystarczy pobrać program (można z tej strony - Klient Seti@HOME v3.08). Po zainstalowaniu zarejestrować się jako FIRST TIME USER, a następnie dopisać się do naszej grupy Seti@Malogoszcz.

Wiecej informacji można znaleźć:
Oficjalna Polska Strona Projektu
Oficjalna Strona Projektu na cały Świat

Kontakt z grupą SETI@MALOGOSZCZ:
KEFIR: kefir82@o2.pl nr GG 2008590
Lysiutki: lysiutki@poczta.fmadres tej wiadomoci: http://www.humor.simset.net//news.php?id=12